Czech English

 sk

6 optických biometrů pod lupou

asicoTest šesti optických biometrů, jejich finální hodncení dle různých kritérií. Výborně dopadl přístroj Tomey OA-2000. Celou studii najdete zde.

LASIK s FEMTO LDV ZIEMER

kariera

 

Londýnská nemocnice Moorfields Eye Hospital uveřejnila studii zrakové ostrosti 880 pacientů, kteří podstoupili LASIK premium s FEMTO LDV od společnosti Ziemer. Studie ukazuje vynikající výsledky  – přes 95% pacientů mělo ±0.5 D od cílové pooperační refrakce a 100% pacientů bylo v rozmezí ±1.0 D.

Přidáváme přehled studií zaměřených na porovnání zrakové ostrosti pro LASIK premium a SMILE.

Naše produkty v rukou odborníků

karieraKniha, která představuje průřez 10-ti lety v oční klinice Gemini. Jsou v ní představovány i námi dodávané přístroje.

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.