Czech English

 sk

První NOČ RayOne implantovány mimo území Velké Británie

asicoV pondělí 7. 11. byly na klinice Vesely OK implantovány první čočky RayOne mimo území Velké Británie.

Femtosekundový laser - Vaše investice se vyplatí

asicoFemtosekundové lasery v praxi - ujistí Vás, že se Vaše investice vyplatí, celou studii si můžete prostudovat zde.

SOUTĚŽ o kávovary Nespresso!

asico

Díky zpětné vazbě lékařů po celém světě i studiím1 víme, že OA-2000 je nejlepší optický biometr pro měření hyperdenzních katarakt. Výrobce biometru, společnost Tomey, nyní vyhlašuje soutěž o kávovar Nespresso.

 

Máte fotku ze štěrbinové lampy nebo můžete vyfotit nejpokročilejší kataraktu, kterou jste na biometru OA-2000 změřili? Tři autoři fotek nejpokročilejších zákalů budou odměněni kávovarem Nespresso. Pokud se chcete zúčastnit, pošlete, prosím, do 18. 11. 2016 fotku na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte předmět emailu „Mature Cataract“. Obrázky budou umístěny na webu společnosti Tomey a v jejich zpravodaji. Ujistěte se, prosím, že k obrázku máte autorská práva.

 

1 http://www.ajo.com/article/S0002-9394(16)30462-7/fulltext?rss=yes

 

 

 

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

ClearPath

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.