Czech English

 sk

Rayner získal Moorfields Pharmaceuticals

fr-proRayner, průkopnický výrobce nitroočních čoček pro operaci šedého zákalu, dne oznámil, že získal Moorfields Pharmaceuticals. Hlavním cílem je založení speciální oftalmologické farmaceutické divize, která rozšíří portfolio produktů Rayner.

V komentáři k této akvizici poznamenal Tim Clover, CEO společnosti Rayner, toto:

"Zavázali jsme se k podpoře očních lékařů při dosahování nejlepších výsledků u svých pacientů. Ačkoli ve výsledcích operace katarakty a v refrakční chirurgii hraje hlavní roli nitrooční čočka, i léčiva, která upravují slzný film či hojí záněty, jsou pro konečný výsledek velmi důležitá. Díky akvizici Moorfields Pharmaceuticals můžeme nabídnout rozšířenou škálu produkt, které pomáhají při operaci tak, aby proběhla hladce ke spokojenosti lékaře i pacienta. Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Moorfields Pharmaceuticals do týmu Rayner."

 Celý článek.

PROWL studie - krátké shrnutí

asicoLASIK je nejbezpečnější a nejúspěšnější elektivní výkon na celém světě, přičemž dosahuje nejvyšší spokojenosti u pacientů. Krátké shrnutí studie najdete zde.

Perfektní výsledky a efektivita viska Fr PRO

 

fr-pro

Shrnutí, které navazuje na studii Dr. Arshinoffa a ukazuje perfektní výsledky a efektivitu tohoto viska při ochraně endotelových buněk.

 

Nová studie porovnávající elektronický oční okluzor Amblyz s klasickými okluzory

asico

Nová studie porovnávající elektronický oční okluzor Amblyz s klasickými okluzory.

„Ve studii se opět prokázala efektivita digitálního očního okluzoru Ambyz. Děti i rodiče byli nadšeni používáním „hi-tech“ brýlí.“

 

Srovnání metody LASIK s metodou SMILE

asicoČervencové číslo časopisu Journal of Refractive Surgery obsahuje dva články, které se věnují riziku vzniku pooperační ektázie po SMILE proceduře. Prof. Bradley Randleman popisuje důkazy, že ve srovnání s LASIKem SMILE vůbec nemusí mít lepší biomechanickou stabilitu.
Dopis adresovaný všem lékařům, kteří se věnují refrakční chirurgii.

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

ClearPath

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.