Czech English

 sk

SOUTĚŽ o kávovary Nespresso!

asico

Díky zpětné vazbě lékařů po celém světě i studiím1 víme, že OA-2000 je nejlepší optický biometr pro měření hyperdenzních katarakt. Výrobce biometru, společnost Tomey, nyní vyhlašuje soutěž o kávovar Nespresso.

 

Máte fotku ze štěrbinové lampy nebo můžete vyfotit nejpokročilejší kataraktu, kterou jste na biometru OA-2000 změřili? Tři autoři fotek nejpokročilejších zákalů budou odměněni kávovarem Nespresso. Pokud se chcete zúčastnit, pošlete, prosím, do 18. 11. 2016 fotku na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte předmět emailu „Mature Cataract“. Obrázky budou umístěny na webu společnosti Tomey a v jejich zpravodaji. Ujistěte se, prosím, že k obrázku máte autorská práva.

 

1 http://www.ajo.com/article/S0002-9394(16)30462-7/fulltext?rss=yes

 

 

 

Amblyz v hlavní roli reportáže FTV Prima

Prima_amblyzAmblyz - elektronický oční okluzor včera (18.10.2016) sehrál hlavní roli v reportáži FTV Prima z ordinace MUDr. Zobanové.

Operace a vyšetření ve virtuální realitě jsou již dostupné v Brně

asico

Simulátory Eyesi jsou nyní dostupné pro studenty LF Masarykovy univerzity v Brně.

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, pod vedením přednostky prof. MUDr. Evy Vlkové CSc., jako první v České republice pro své studenty získala nejmodernější simulátor nepřímé oftalmoskopie a oční chirurgický simulátor Eyesi Surgical. Výrobcem simulátoru je německá společnost VRmagic, která je průkopníkem ve vývoji virtuální reality a trenažérů augmentované reality pro vzdělávání lékařů.

 

Záruka kvality a perfektní bezpečnost pro pacienty s produkty ARCAD

asicoPoté, co profesor Pastor z ústavu IOBA ve Španělsku přednesl zprávu o tom, že kvůli toxicitě produktu Ala-octa od společnosti Alamedics přišlo o zrak 53 lidí, bylo zjištěno, že toxicita těchto produktů nejde odhalit běžnými testy ISO (krysích fibroblastů) doporučenými evropskou normou, ale odhalí ji pouze konkrétní testy buněk epitelu sítnice a nervových buněk sítnice.

 

Společnost ARCAD provedla tyto citlivé testy u všech svých produktů a nezjistila žádné poškození. Pro maximální bezpečí pacintů a záruku kvality lékařům zavedla tyto testy jako běžnou normu pro všechny budoucí šarže svých výrobků.

 

Podrobnější informace a certifikáty budou dostupné do měsíce.

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

ClearPath

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.